Cursus veilig hijsen met kranen en takels bij Hollcert

Bezpieczne podnoszenie z użyciem dźwigów i wciągarek

Home Bezpieczne podnoszenie z użyciem dźwigów i wciągarek Bezpieczne podnoszenie z użyciem dźwigów i wciągarek

Kurs bezpiecznego podnoszenia

Te kursy organizowane są na życzenie. Odbywają się w firmie klienta, w systemie kształcenia jeden na jeden lub za pośrednictwem otwartej rejestracji w jednym z miesięcznych dni szkoleniowych. Standardowo dostępne są w języku angielskim, polskim i niderlandzkim. Inne języki są dostępne na życzenie. Zainteresowaliśmy Cię? Prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem formularza na dole strony, a skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej w celu omówienia możliwości.

Certyfikacja z obsługi dźwigu

Aby móc obsługiwać ładowarkę teleskopową, dźwig samochodowy lub koparkę hydrauliczną, których maksymalny roboczy moment obciążenia przekracza 10 Tm, konieczne jest uzyskanie świadectwa lub certyfikatu kwalifikacji dźwigowych. Chodzi o certyfikację z obsługi dźwigu (TVCT W4-07), która wymaga zaliczenia zewnętrznego egzaminu TCVT.

Kurs obsługi suwnicy bramowej i podwieszanej

Suwnica bramowa to tymczasowy żuraw składający się z konstrukcji nośnej poruszającej się po szynach oraz zamocowanej na niej wciągarki przeznaczonej do podnoszenia pionowego i poziomego.

Treść kursu bezpiecznego podnoszenia

Podczas szkolenia najpierw gruntownie omawiana jest część teoretyczna. Następnie odbywa się trening praktyczny. Do zagadnień należą pomieszczenia ograniczone przez wysokość podnoszenia, skrajne pozycje wciągarki lub prowadnic i dźwigu. Uzyskanie świadectwa ukończenia tego kursu jest równoznaczne ze spełnieniem wymogów stawianych przez ustawę o BHP i ubezpieczycieli. Świadectwo ważne jest przez 5 lat.

Veilig verplaatsen van lasten

Kurs bezpiecznego przemieszczania ładunków

Kurs „użycia haków” stanowi element kursu na suwnice podwieszane. Jego treść opiera się wyłącznie na bezpiecznym mocowaniu ładunków i kładzie nacisk na prawidłowe i niezależne obliczenia masy ładunku.

Czy szukasz sposobu na poprawę obecnej roli zawodowej czy też dążysz do nowych możliwości w branży dźwigowej, nasz kurs dźwigu portalowego – dźwigu suwniczego to Twoja ścieżka do sukcesu. Dołącz do nas już dziś i odblokuj swój potencjał dzięki szkoleniu i certyfikacji na czele branży. Nie czekaj, zapisz się teraz i podnieś swoją karierę!

    Napisz do nas

    Rezerwacja szkolenia? Prosimy zostawić dane i opisać swoje życzenia, a skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

    Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

    Klikając przycisk Wyślij, wyrażasz zgodę na przechowywanie danych przez Hollcert B.V. Tu możesz zapoznać się z pełną polityką prywatności i plików cookie.