Cursus hoogwerker certificaat Hollcert

Certyfikat obsługi podnośnika

Home Certyfikat obsługi podnośnika Certyfikat obsługi podnośnika

Kurs obsługi podnośnika

Przez 7 dni w tygodniu w naszym centrum w Waalwijk lub w siedzibach klienta organizujemy nasze szkolenia z obsługi podnośników. Na naszej liście nie ma wybranego podnośnika? Prosimy o kontakt, a wspólnie przeanalizujemy możliwości.

Dlaczego warto uzyskać certyfikat obsługi podnośnika

Aby obsługiwać podnośnik, należy mieć ukończone 18 lat. Nie ma oficjalnego obowiązku posiadania certyfikatu. Trzeba natomiast wykazać, że operator posiada odpowiednie umiejętności i doświadczenie. Zachęcamy do uzyskiwania certyfikatów obsługi podnośnika, aby po gruntownym przeszkoleniu operator był w stanie z zamkniętymi oczami obsługiwać konsolę nawet w sytuacji wybuchu paniki. Jednodniowe szkolenie w Hollcert obejmuje część teoretyczną i praktyczną. Po jego ukończeniu uczestnicy otrzymują certyfikat obsługi podnośników Hollcert, który jest ważny przez 5 lat.

Cursus telescoop hoogwerker certificaat Hollcert

Podnośnik teleskopowy

Podnośnik teleskopowy posiada wysuwany maszt, który przemieszcza się do góry po jednej prostej linii. Zazwyczaj w koszu roboczym mogą znajdować się 2 osoby. Tylko jedna z nich powinna być odpowiedzialna za obsługę maszyny. Gdy barierka kosza roboczego jest niższa niż 1,10 metra, konieczne jest założenie uprzęży bezpieczeństwa. Obsługi podnośnika można się szybko nauczyć. Certyfikat Hollcert na obsługę podnośników można uzyskać podczas jednodniowego kursu. Można odbyć kurs łączony dla 3 kategorii.

Cursus schaarhoogwerker certificaat Hollcert

Podnośnik nożycowy

Podnośnik nożycowy wyposażony jest w platformę unoszącą kilka osób prosto do góry. Tylko jedna z nich powinna być odpowiedzialna za obsługę maszyny. Zapraszamy do rejestracji na kurs w Hollcert w języku niderlandzkim, polskim lub angielskim. Można odbyć kurs łączony dla 3 kategorii podnośników.

Cursus knikarm hoogwerker certificaat Hollcert

Podnośnik przegubowy

Podnośnik przegubowy umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Panel sterowania pozwala obsługiwać wszystkie parametry maszyny, takie jak kierunek jazdy, kierunek obrotów platformy oraz wysięgnika. W tym typie podnośnika zdecydowanie zalecamy korzystanie z ochrony przed upadkiem lub uprzęży bezpieczeństwa. Certyfikat Hollcert na podnośniki przegubowe można uzyskać podczas jednodniowego kursu w języku niderlandzkim, polskim lub angielskim. Można odbyć kurs łączony dla 3 kategorii podnośników.

    Napisz do nas

    Rezerwacja szkolenia? Prosimy zostawić dane i opisać swoje życzenia, a skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

    Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

    Klikając przycisk Wyślij, wyrażasz zgodę na przechowywanie danych przez Hollcert B.V. Tu możesz zapoznać się z pełną polityką prywatności i plików cookie.