Code 95 trainingen onderdelen hollcert

Kodu 95

Home Kodu 95 Kodu 95

Kwalifikacje KODU 95

Każdy zawodowy kierowca ciężarówki lub autobusu musi uzyskać kod 95 (kwalifikację podstawową). Po zaliczeniu egzaminów i testów kandydat uzyskuje wpis kodu 95 do dokumentu prawa jazdy. Kod jest ważny przez pięć lat. Po pięciu latach konieczne jest przedłużenie uprawnień poprzez odbycie kursu doszkalającego. 35-godzinny kurs doszkalający zawsze obejmuje część teoretyczną i praktyczną. Podczas kontroli CBR przeprowadzane są też krótkie rozmowy z kandydatami. Uwaga! CBR wymaga, aby cały kurs w zakresie kodu 95 odbywał się w języku niderlandzkim.

Kurs doszkalający Kodu 95

Hollcert może wziąć na siebie całą organizację kursów doszkalających w zakresie kodu 95. Oferujemy kursy w zakresie bezpieczeństwa pracy z użyciem środków transportu, podnośników, ratownictwa zakładowego i VCA (egzamin nie jest obowiązkowy). Obowiązkowy dzień praktyk z samochodem ciężarowym organizujemy we współpracy z partnerami akredytowanymi przez CBR. Hollcert pozostaje centralnym punktem kontaktowym.

Elementy Kodu 95

Wszystkie rozdziały klasycznie obejmują część teoretyczną i praktyczną. Na każdy rozdział należy poświęcić 7 godzin. Rozdziałów jest pięć, co daje razem 35 godzin szkolenia. Można wybrać pełny pakiet lub pojedyncze rozdziały. Należą do nich wózki widłowe i wysokiego składowania, podnośniki, VCA i ratownictwo zakładowe.

Szkolenia organizowane są indywidualnie wedle potrzeb kandydatów. Aby uzyskać więcej informacji i możliwości, zachęcamy do zapisu przy użyciu poniższego formularza.

  Napisz do nas

  Rezerwacja szkolenia? Prosimy zostawić dane i opisać swoje życzenia, a skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

  Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

  Klikając przycisk Wyślij, wyrażasz zgodę na przechowywanie danych przez Hollcert B.V. Tu możesz zapoznać się z pełną polityką prywatności i plików cookie.

  Zapisz się jeszcze dziś na nasze kursy doskonalenia zawodowego, aby uzyskać lub odnowić kwalifikacje Code 95.

  Jako zawodowy kierowca ciężarówki i/lub autobusu, posiadanie Code 95 (podstawowej kwalifikacji) jest obowiązkowe. W Hollcert zajmujemy się kompletnym szkoleniem uzupełniającym Code 95 dla Ciebie, obejmując kursy dotyczące bezpiecznej pracy z pojazdami transportowymi, podnośnikami koszowymi, pierwszej pomocy (BHV) i VCA. Nasze dni praktyczne na ciężarówce prowadzone są przez partnerów akredytowanych przez CBR, co zapewnia spełnienie wszystkich wymagań.

  Nasze kursy obejmują zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną, i są dostosowane indywidualnie do potrzeb uczestników. Niezależnie od tego, czy chcesz wziąć kompletne szkolenie, czy tylko pojedynczy moduł, u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

  Nie zwlekaj dłużej i zainwestuj w swój rozwój zawodowy. Zapisz się teraz za pomocą powyższego formularza i podejmij ważny krok w kierunku sukcesu na drodze.