Code 95 trainingen onderdelen hollcert

Kodu 95

Home Kodu 95 Kodu 95

Kwalifikacje KODU 95

Każdy zawodowy kierowca ciężarówki lub autobusu musi uzyskać kod 95 (kwalifikację podstawową). Po zaliczeniu egzaminów i testów kandydat uzyskuje wpis kodu 95 do dokumentu prawa jazdy. Kod jest ważny przez pięć lat. Po pięciu latach konieczne jest przedłużenie uprawnień poprzez odbycie kursu doszkalającego. 35-godzinny kurs doszkalający zawsze obejmuje część teoretyczną i praktyczną. Podczas kontroli CBR przeprowadzane są też krótkie rozmowy z kandydatami. Uwaga! CBR wymaga, aby cały kurs w zakresie kodu 95 odbywał się w języku niderlandzkim.

Kurs doszkalający Kodu 95

Hollcert może wziąć na siebie całą organizację kursów doszkalających w zakresie kodu 95. Oferujemy kursy w zakresie bezpieczeństwa pracy z użyciem środków transportu, podnośników, ratownictwa zakładowego i VCA (egzamin nie jest obowiązkowy). Obowiązkowy dzień praktyk z samochodem ciężarowym organizujemy we współpracy z partnerami akredytowanymi przez CBR. Hollcert pozostaje centralnym punktem kontaktowym.

Elementy Kodu 95

Wszystkie rozdziały klasycznie obejmują część teoretyczną i praktyczną. Na każdy rozdział należy poświęcić 7 godzin. Rozdziałów jest pięć, co daje razem 35 godzin szkolenia. Można wybrać pełny pakiet lub pojedyncze rozdziały. Należą do nich wózki widłowe i wysokiego składowania, podnośniki, VCA i ratownictwo zakładowe.

Szkolenia organizowane są indywidualnie wedle potrzeb kandydatów. Aby uzyskać więcej informacji i możliwości, zachęcamy do zapisu przy użyciu poniższego formularza.

    Napisz do nas

    Rezerwacja szkolenia? Prosimy zostawić dane i opisać swoje życzenia, a skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

    Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

    Klikając przycisk Wyślij, wyrażasz zgodę na przechowywanie danych przez Hollcert B.V. Tu możesz zapoznać się z pełną polityką prywatności i plików cookie.