VCA Basis cursus Poolstalig Hollcert

Kurs B-VCA / V-VCA / VIL-VCU

Home Kurs B-VCA / V-VCA / VIL-VCU Kurs B-VCA / V-VCA / VIL-VCU

Kurs i egzamin VCA

Co niedzielę w swojej siedzibie Waalwijk Hollcert organizuje kurs i egzamin B-VCA w języku polskim. W zależności od zainteresowania kursy i egzaminy VCA odbywają się także w inne dni, w innych językach, np. niderlandzkim i angielskim, w oddziale Eindhoven lub w siedzibie klienta. Prosimy wypełnić poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej i przedstawimy możliwości.

VCA to skrót od słów „De Veiligheid, gezondheid en milieu Checklist Aannemers” (Lista kontrolna BHP dla wykonawców), która obejmuje wykaz zagadnień i metod pracy z zakresu zdrowia i bezpieczeństwa.

Aby odbyć kurs w naszej siedzibie, można skorzystać z otwartej rejestracji. Potrzebne jest inne szkolenie VCA? Prosimy o kontakt, aby poznać możliwości. Rejestracja kandydata? Prosimy o przesłanie inicjałów imion, nazwiska i daty urodzenia kandydata na adres info@hollcert.nl, a w odpowiedzi prześlemy potwierdzenie wraz ze wszystkimi niezbędnymi informacjami.

Terminy kursów VCA

 • Jednodniowe szkolenie VCA-B + egzamin w języku polskim – w każdą niedzielę w Waalwijk
 • Jednodniowe szkolenie VCA-B + egzamin w języku niderlandzkim – 23 czerwiec 2023 w Eindhoven
 • Jednodniowe szkolenie VCA-B + egzamin w języku niderlandzkim – 26 czerwiec 2023 w Waalwijk
 • Jednodniowe szkolenie VCA-B + egzamin w języku niderlandzkim – 07 lipiec 2023 w Eindhoven
 • Jednodniowe szkolenie VCA-B + egzamin w języku niderlandzkim – 21 lipiec 2023 w Eindhoven
 • Jednodniowe szkolenie VCA-B + egzamin w języku niderlandzkim – 11 sierpień 2023 w Eindhoven
 • Jednodniowe szkolenie VCA-B + egzamin w języku niderlandzkim – 25 sierpień 2023 w Eindhoven
 • Jednodniowe szkolenie VCA-B + egzamin w języku niderlandzkim – 08 wrzesień 2023 w Eindhoven
 • Jednodniowe szkolenie VCA-B + egzamin w języku niderlandzkim – 22 wrzesień 2023 w Eindhoven
 • Jednodniowe szkolenie VCA-B + egzamin w języku niderlandzkim – 25 wrzesień 2023 w Waalwijk
 • Jednodniowe szkolenie VCA-B + egzamin w języku niderlandzkim – 06 październik 2023 w Eindhoven
 • Jednodniowe szkolenie VCA-B + egzamin w języku niderlandzkim – 20 październik 2023 w Eindhoven
 • Jednodniowe szkolenie VCA-B + egzamin w języku niderlandzkim – 23 październik 2023 w Waalwijk
 • Jednodniowe szkolenie VCA-B + egzamin w języku niderlandzkim – 03 listopad 2023 w Eindhoven
 • Jednodniowe szkolenie VCA-B + egzamin w języku niderlandzkim – 17 listopad 2023 w Eindhoven
 • Jednodniowe szkolenie VCA-B + egzamin w języku niderlandzkim – 27 listopad 2023 w Waalwijk
 • Jednodniowe szkolenie VCA-B + egzamin w języku niderlandzkim – 01 grudzień 2023 w Eindhoven
 • Jednodniowe szkolenie VCA-B + egzamin w języku niderlandzkim – 15 grudzień 2023 w Eindhoven
Poolstalig VCA Basis cursus Hollcert

Uzyskaj certyfikat B-VCA (BASIS-VCA)

Kurs B-VCA to podstawowy kurs bezpieczeństwa pracy, przeznaczony praktycznie dla każdego, kto ma do czynienia z jakimkolwiek ryzykiem. Kwalifikacje B-VCA są wymagane w branży budowlanej, transportowej, petrochemicznej, zieleni miejskiej i wielu innych. Jest to zbiór podstawowych zasad bezpieczeństwa dotyczących różnych zagadnień, takich jak energia elektryczna, spawanie, przepisy ustawowe, substancje niebezpieczne, ergonomia pracy i wiele więcej.

Treść kursu VCA-B

Podczas szkolenia w Hollcert omawiane są wszystkie zagadnienia. O poranku zaczynamy wykłady teoretyczne. Po lunchu kandydaci mogą przystąpić do egzaminu próbnego i zadawać pytania instruktorom. Na koniec dnia szkoleniowego (16:00) odbywa się oficjalny egzamin organizowany przez niezależną instytucję egzaminacyjną.

Zaliczone?

Kandydaci od razu wiedzą, czy zaliczyli egzamin. W kolejnym dniu roboczym certyfikaty wszystkich kandydatów z pozytywnym wynikiem znajdują się na stronie https://cdr.ssvv.nl/. Oryginalny certyfikat i karta są przesyłane pocztą do naszego zleceniodawcy w ciągu 5 dni roboczych. Certyfikat VCA jest ważny przez 10 lat. Aby zaliczyć egzamin VCA-B, należy uzyskać co najmniej 2580 punktów, czyli 65% punktów możliwych do uzyskania.

Kurs VCA: opcje

Możliwe są także kursy i egzaminy w innych językach. Standardowo oferujemy język niderlandzki, niemiecki, angielski, francuski, węgierski, litewski, polski, portugalski, rumuński, hiszpański, turecki i rosyjski. Pozostałe niestandardowe języki są dostępne na życzenie (arabski, bułgarski, grecki, chorwacki, włoski i słowacki). Standardowa oferta Hollcert obejmuje również egzaminy czytane (we wszystkich wymienionych językach) bez dodatkowych kosztów. Kandydat otrzymuje wówczas słuchawki, a odpowiedzi wprowadza samodzielnie na komputerze. Na życzenie dostępne są też egzaminy ustne. Wówczas odbywa się on w całości ustnie. Jako że wymaga to specjalnego podejścia „jeden na jeden”, rozwiązanie to jest dodatkowo płatne.

Hollcert co tydzień organizuje szkolenia i egzaminy VCA w języku polskim. Inne standardowe języki planowane są co miesiąc. Aby uzyskać aktualne terminy, prosimy o kontakt.

VCA VOL training Hollcert Nederlands Engels

Uzyskaj certyfikat V-VCA (VOL-VCA)

Kurs VOL-VCA stanowi uzupełnienie kursu BASIS-VCA i przeznaczony jest dla osób na stanowiskach kierowniczych, kierujących zespołem lub koordynujących pracę załogi. Certyfikat VOL-VCA jest potwierdzeniem, że praca pod nadzorem jego posiadacza spełnia obowiązujące przepisy prawa pracy. W Holandii kurs i egzamin dostępne są tylko w czterech językach: niderlandzkim, angielskim, francuskim i niemieckim. Aby zaliczyć egzamin VCA VOL, należy uzyskać co najmniej 4515, czyli 64,5% punktów możliwych do uzyskania.

VCA cursus Hollcert Poolstalig

Uzyskaj certyfikat VIL-VCU

Certyfikat VIL-VCU, tzn. Bezpieczeństwo dla pośredników i managerów, przeznaczony jest dla osób na stanowiskach koordynujących w agencjach pracy tymczasowej. Certyfikat jest potwierdzeniem, że zasady administracji, delegacji i nadzoru nad pracownikami są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa pracy. Z VIL-VCU można wykazać, że posiadacz jest zaznajomiony z wymogami bezpieczeństwa, jakie są stawiane pracownikom. Egzamin ten jest dostępny w Holandii wyłącznie w języku niderlandzkim lub angielskim. Aby zaliczyć egzamin VIL VCU, należy uzyskać co najmniej 4515, czyli 64,5% punktów możliwych do uzyskania.

  Napisz do nas

  Rezerwacja szkolenia? Prosimy zostawić dane i opisać swoje życzenia, a skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

  Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

  Klikając przycisk Wyślij, wyrażasz zgodę na przechowywanie danych przez Hollcert B.V. Tu możesz zapoznać się z pełną polityką prywatności i plików cookie.