Hollcert opleiding InCompany training

Szkolenia

Jeszcze dziś zapisz się na szkolenie w języku niderlandzkim, angielskim lub polskim!

Największe centrum szkoleniowe w Holandii

Hollcert posiada w Waalwijk największe centrum szkoleniowe w Holandii. Dzięki szerokiej ofercie środków transportu możemy zapewnić naszym kursantom wiele możliwości treningu.

Za sprawą rozmiarów naszych oddziałów jesteśmy w stanie dać każdemu kursantowi gwarancję uruchomienia kursu. Przesłane przez nas potwierdzenie stanowi gwarancję, że dane szkolenie faktycznie się odbędzie.

Standardowe kursy w języku niderlandzkim, angielskim i polskim

Nasi instruktorzy znają język niderlandzki, polski i angielski. Inne języki, takie jak niemiecki, rumuński czy rosyjski, są dostępne na życzenie. Hollcert z dumą prezentuje się jako wielojęzyczne i wielokulturowe przedsiębiorstwo.

Osobiste podejście

W miarę możliwości nasi instruktorzy dostosowują treść szkolenia do poziomu kandydata. Świadomie zdecydowaliśmy się nie oferować kursów online. Dzięki temu nasi instruktorzy mają pewność, że kursanci przyswoili materiał. Możliwa jest też ocena wiedzy i motywacji kandydata oraz bezpośrednia interakcja między instruktorem a kandydatem, a materiał lepiej zapada w pamięć dzięki połączeniu tekstu z obrazem i dźwiękiem.

Kilka certyfikatów podczas jednodniowego szkolenia

Nasi instruktorzy od razu wiedzą, czy ktoś jest w stanie szybko opanować materiał. Często kandydaci przybywają już do nas z doświadczeniem, ale nie mają wiedzy o potrzebie i zaletach uzyskania certyfikatu. Kursanci pochodzą z różnych krajów, takich jak Polska, i często mają już wysokie wykształcenie, dzięki czemu w mig łapią teorię i instrukcje. Tacy kandydaci często są w stanie uzyskać wiele certyfikatów w ciągu dnia. Jeśli natomiast instruktor widzi, że ktoś jest początkujący i potrzebuje dodatkowych ćwiczeń, koncentruje się na jednym środku transportu. Certyfikaty wydawane są tylko wówczas, gdy na koniec dnia instruktor będzie przekonany o zdolności kursanta do bezpiecznego przystąpienia do pracy.

Kursy w jeden dzień

Na nasze kursy zawsze rezerwujemy jeden dzień, ponieważ nie jesteśmy w stanie z góry przewidzieć, ile czasu potrzebuje dany kandydat. Jeśli widzimy, że ktoś potrzebuje więcej ćwiczeń, rekomendujemy odbycie dodatkowego dnia praktyk w promocyjnej cenie. Nasze kursy zawsze rozpoczynają się od części teoretycznej, a po niej następują ćwiczenia praktyczne. Dotyczy to także kandydatów z doświadczeniem. To dlatego, że przepisy nieraz się zmieniają, a niektórzy kandydaci mają wypracowane błędne wzorce. Nie ma na świecie osoby, która wiedziałaby już wszystko. Wyzwaniem dla naszych instruktorów jest zatem nauczenie czegoś nowego najbardziej zaawansowanych uczestników. Czasem wystarczy, że kursant przez godzinę zaprezentuje swoje umiejętności praktyczne. Wówczas pozostaje więcej czasu na szkolenie mniej doświadczonych uczestników.

Różnica między początkującym a zaawansowanym kandydatem

W Hollcert nie dzielimy kandydatów na początkujących i zaawansowanych. Z doświadczenia wiemy, że celem kandydatów jest zdobycie pracy. Na pytanie o doświadczenie nie zawsze udzielają adekwatnej odpowiedzi. Ocena doświadczenia jest bowiem zwykle oceną subiektywną. Poza tym różnica między jednym początkującym a drugim może być ogromna. Istnieje natomiast możliwość odbycia kursu przypominającego, gdy kandydat posiada już certyfikat obsługi środków transportowych.

Przebieg dnia szkoleniowego:

 • Dzień rozpoczynamy o godzinie 8:00 od powitania kawą i herbatą. Jeśli się spóźnisz, ryzykujesz niedopuszczenie do kursu i konieczność umówienia nowego terminu za pośrednictwem naszego biura.
 • Zapewniamy lunch.
 • Godzina zakończenia zależy od kilku czynników, takich jak typ kursu, motywacja i szybkość przyswajania materiału.
  • W przypadku kursów VCA oficjalny egzamin odbywa się zwykle o godzinie 16:00. Całość kończy się wówczas o godzinie 17:00.
  • Kursy ratownictwa zakładowego kończą się około godziny 16:00.
  • Kurs obsługi środków transportu kończy się między 14:00 a 16:00.

Co należy wziąć ze sobą:

 • Kurs obsługi środków transportu: obuwie ochronne i dowód tożsamości
 • Kursy VCA i z ratownictwa zakładowego: tylko dowód tożsamości

Oba oddziały dysponują parkingiem. Jak do nas dotrzeć:

 • Industrieweg 90c, 5145 PW Waalwijk
 • Industrieweg 20, 5627 BS Eindhoven

Kurs zaliczony?

 • Wówczas staramy się przesłać wersję elektroniczną certyfikatu w ciągu 2 dni roboczych, a oryginalny certyfikat i kartę przekazujemy zleceniodawcy w ciągu 5 dni roboczych.
 • Rejestrację VCA możesz sprawdzić samodzielnie w kolejnym dniu roboczym na stronie https://cdr.ssvv.nl/.

Chcesz przełożyć lub anulować kurs?

 • To możliwe. Napisz maila na adres info@hollcert.nl lub zadzwoń pod 0416-764400. W przypadkach nagłych poza godzinami pracy biura dzwoń pod numer 06 23509022.

Masz dodatkowe pytania?

info@hollcert.nl

W godzinach pracy biura: +31 (0) 416 764 400
Poza godzinami pracy biura do godz. 20:00: +31 (0) 623 509 022

Kontakt

  Napisz do nas

  Rezerwacja szkolenia? Prosimy zostawić dane i opisać swoje życzenia, a skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

  Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

  Klikając przycisk Wyślij, wyrażasz zgodę na przechowywanie danych przez Hollcert B.V. Tu możesz zapoznać się z pełną polityką prywatności i plików cookie.