Warunki użytkowania

Warunki użytkowania

Informacje na tej stronie internetowej prezentowane są z najwyższą starannością. Informacje, obrazy i specyfikacje nie stanowią podstawy do roszczenia jakichkolwiek praw. Doceniamy wszelkie sugestie w zakresie ulepszeń.

Zgodnie z ustawą o prawach autorskich wszelkie prawa zostają automatycznie zastrzeżone. Rozpowszechnianie obrazów użytych na tej stronie internetowej jest niedozwolone bez wyraźnej pisemnej zgody.

O Hollcert

HollCert oferuje wysokiej jakości szkolenia z zakresu bezpiecznego i efektywnego użytkowania środków transportu, w tym wózków widłowych, stackerów, wózków wysokiego składowania, podnośników koszowych i więcej. Nasze programy szkoleniowe, dostępne w języku niderlandzkim, polskim i angielskim, odbywają się 7 dni w tygodniu w naszych lokalizacjach w Waalwijk i Eindhoven lub na miejscu w firmach. Posiadając ponad 10 lat doświadczenia, oferujemy certyfikowane programy szkoleniowe, które spełniają wszystkie wymagania i standardy. Nasze zajęcia szkoleniowe obejmują również praktyczne ćwiczenia w naszych rozległych obiektach szkoleniowych, w tym szkolenia z obsługi Combitruck. W Hollcert możesz liczyć na indywidualne podejście i dopasowane porady, dzięki czemu wybierzesz odpowiednie szkolenie dla swoich potrzeb.