Hollcert contact

Kontakt

Czekamy na Ciebie!

Kontakt z Hollcert

Wspaniale, że chcesz nawiązać kontakt z Hollcert. W dni robocze w godz. 9:00 – 16:30 jesteśmy dostępni pod numerem telefonu +31 (0)416-764400. W sytuacjach nagłych można kontaktować się z nami codziennie do godziny 20:00 pod numerem +31 (0)6-23509022. Można też wysłać e-mail na adres info@hollcert.nl. Zapisy możliwe są również za pośrednictwem formularza na stronie szkoleń. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

  Napisz do nas

  Więcej informacji? Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a wrócimy z odpowiedzią jak najszybciej.

  Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

  Klikając przycisk Wyślij, wyrażasz zgodę na przechowywanie danych przez Hollcert B.V. Tu możesz zapoznać się z pełną polityką prywatności i plików cookie.

  Socials!

  Śledź nas w naszych mediach społecznościowych.

  O Hollcert

  Hollcert został założony w Holandii w 2010 roku jako firma szkoleniowa specjalizująca się w świadczeniu wysokiej jakości kursów i szkoleń, głównie w sektorze logistycznym. Nazwa „Hollcert” pochodzi od „Hollands Certificaat”, co oznacza holenderskie certyfikaty. Początkowo skupiając się na szkoleniach dla pracowników polskich, firma rozrosła się w międzynarodowe przedsiębiorstwo oferujące kursy na wózki widłowe, VCA oraz BHV w języku niderlandzkim, polskim, angielskim, a na życzenie również w innych językach, takich jak rosyjski, niemiecki i rumuński.

  Hollcert prowadzi szkolenia na wózki widłowe, VCA oraz BHV na dwóch własnych lokalizacjach, mianowicie w Waalwijk, posiadając szeroką gamę obiektów szkoleniowych, oraz w Eindhoven, gdzie znajduje się siedziba firmy. Obiekt w Waalwijk jest największym centrum szkoleniowym w Holandii dla edukacji logistycznej i jedynym wyposażonym w Combitruck.

  Parking dla wózków widłowych Hollcert jest największy wśród firm szkoleniowych w Holandii, oferując różnorodność wózków i innych pojazdów do praktycznych zajęć szkoleniowych. Szkolenia prowadzone są przez wielojęzycznych trenerów, którzy kładą nacisk na bezpieczeństwo i jakość pracy.

  Dodatkowo, Hollcert oferuje szkolenia BHV, z sesjami prowadzonymi przez instruktora certyfikowanego przez NIBHV, biegłego w języku polskim. Ponadto, Hollcert spełnia standardy CCV i VCA Infra, co świadczy o jakości oferowanych kursów.

  Z sukcesem na poziomie 99,9% oraz zobowiązaniem do wsparcia kandydatów aż do ich sukcesu, Hollcert dąży do dostarczania najwyższych standardów szkoleń i certyfikacji, ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo i kompetencje.