Hollcert over ons opleidingen trainingen cursus certificering

O HollCert

Kim jesteśmy i co robimy

Powstanie HollCert

Firma Hollcert Opleiding & Training rozpoczęła swoją działalność w Holandii w 2010 roku. Jesteśmy przedsiębiorstwem szkoleniowym, którego nazwa to skrót od Hollands Certificaat, czyli holenderski certyfikat. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie szkoleniem polskich pracowników, którzy przybywali do Holandii do pracy w sektorze logistycznym. Obecnie każdego dnia prowadzimy kursy w języku niderlandzkim, polskim i angielskim. Na życzenie dostępne są też inne języki, takie jak rosyjski, niemiecki i rumuński. Hollcert Opleiding & Training to międzynarodowe przedsiębiorstwo, a to oznacza, że szkolimy nie tylko w Holandii, a nasz personel to mieszanka różnych języków i narodowości!

Oddziały Hollcert

Poza szkoleniami w siedzibie klienta organizujemy także kursy w naszych dwóch oddziałach. Mowa o centrum w Waalwijk (największe centrum szkoleniowe w Holandii) i Eindhoven. Poza salami wykładowymi nasze oddziały dysponują także halami szkoleniowymi, w których jest wystarczająco dużo miejsca na ćwiczenie slalomów, sztaplowania, drążka napędowego, układania palet w doku i na regałach.

Oddział w Waalwijk został otwarty w 2016 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na szkolenia w sektorze logistycznym i jest naszym największym centrum szkoleniowym, a przy tym największym tego typu centrum w Holandii. Oddział w Waalwijk zastąpił dotychczasowe centrum w Nederweert. Oddział w Waalwijk jest największy w kraju i leży w centralnym punkcie między Bredą, Utrechtem, ‘s-Hertogenbosch i Tilburgiem. Jako jedyne centrum szkoleniowe w Holandii Hollcert dysponuje wózkiem typu combi. Dzięki temu możliwe jest odbycie kursu nie tylko we własnej firmie, ale i w naszym oddziale w Waalwijk.

Oddział Eindhoven powstał w 2020 roku jako wynik dalszego rozwoju naszej firmy i chęci zapewniania naszym kursantom szkoleń na najwyższym poziomie. W oddziale tym mieści się siedziba naszego biura.

Wielojęzyczność w Hollcert

Nasi instruktorzy znają język niderlandzki, polski i angielski. Inne języki, takie jak niemiecki, rumuński czy rosyjski, są dostępne na życzenie. Hollcert z dumą prezentuje się jako wielojęzyczne i wielokulturowe przedsiębiorstwo.

Hollcert

Najwyższa jakość kursów i szkoleń, poparta 10-letnim doświadczeniem!

Kurs na wózki widłowe hollcert

Flota pojazdów Hollcert

Od momentu powstania Hollcert nasza flota pojazdów rozrosła się do rozmiarów największej wśród centrów szkoleniowych w Holandii. Posiadamy między innymi sześć wózków EPT, siedem wózków widłowych, siedem wózków wysokiego składowania, dwa wózki HLOP, wózek LLOP i wózek COMBI, a przy tym podnośniki i wiele innych. W sumie do dyspozycji naszych kursantów oddajemy ponad 30 pojazdów! Dzięki dużej flocie możemy zapewnić, że każdy uczestnik odbędzie wystarczająco dużo godzin praktycznego szkolenia.

Lojalność

Firma Hollcert Opleiding & Training rozpoczęła swoją działalność w Holandii w 2010 roku. Jesteśmy przedsiębiorstwem szkoleniowym, którego nazwa to skrót od Hollands Certificaat, czyli holenderski certyfikat. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie szkoleniem polskich pracowników, którzy przybywali do Holandii do pracy w sektorze logistycznym. Obecnie każdego dnia prowadzimy kursy w języku niderlandzkim, polskim i angielskim. Na życzenie dostępne są też inne języki, takie jak rosyjski, niemiecki i rumuński. Hollcert Opleiding & Training to międzynarodowe przedsiębiorstwo, a to oznacza, że szkolimy nie tylko w Holandii, a nasz personel to mieszanka różnych języków i narodowości!

Kandydaci pochodzący z innych krajów, takich jak Polska, Portugalia, Hiszpania, Litwa, Bułgaria i Rumunia, najchętniej pracują od poniedziałku do piątku. Aby odpowiedzieć na ich potrzeby, szkolenia i kursy w Hollcert odbywają się przez 7 dni w tygodniu. Zarówno w firmach, jak i w naszych oddziałach w Waalwijk i Eindhoven. Szkolenia weekendowe standardowo dostępne są w języku angielskim i polskim. Pozostałe języki w tych dniach są dostępne na życzenie.

Bezpieczeństwo pracy

W ciągu ostatniego dziesięciolecia staliśmy się przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w zakresie szkoleń z bezpieczeństwa i poprawności pracy (z użyciem środków transportu). Kandydaci kończą nasze szkolenia z wynikiem pozytywnym tylko wówczas, gdy nasi instruktorzy są przekonani, że potrafią pracować bezpiecznie, są świadomi własnego bezpieczeństwa i prezentują prawidłową postawę w miejscu pracy.

9.5 ZADOWOLENIE KLIENTÓW
80+ RÓŻNYCH KOMBINACJI KURSÓW
6500+ CERTYFIKATÓW ROCZNIE
100% GWARANCJI URUCHOMIENIA KURSU

Instruktor ratownictwa zakładowego z certyfikatem NIBHV

W Holandii nie obowiązuje konkretna norma prawna w zakresie jakości szkoleń z ratownictwa zakładowego. Przepisy prawne, w tym ustawa o BHP (Arbowet) i dekret budowlany (Bouwbesluit), nakreślają jedynie ramy ogólne. NIBHV – jako powszechnie uznawany instytut naukowy – w oparciu o te ramy opracował własną normę jakości kursów z ratownictwa zakładowego, tworząc Znak Jakości NIBHV.

Hollcert jest jedynym centrum szkoleń z ratownictwa zakładowego w Holandii, które posiada polskojęzycznego instruktora certyfikowanego przez NIBHV. W Hollcert można standardowo odbywać kursy z ratownictwa zakładowego w języku niderlandzkim i polskim. Pozostałe języki są dostępne na życzenie.

Wybór padł na Hollcert? To oznacza wybór najbardziej aktualnego kursu bezpieczeństwa, który spełnia najsurowsze wymogi jakościowe.

CBR – Kod 95

Zawodowi kierowcy samochodów ciężarowych i autobusów mają obowiązek uzyskać kwalifikację podstawową, tzw. kod 95. Po zaliczeniu egzaminów i testów kursant uzyskuje wpis kodu 95 do dokumentu prawa jazdy. Kod jest ważny przez pięć lat. Co pięć lat istnieje możliwość przedłużenia po odbyciu stosownego kursu doszkalającego. Hollcert posiada w tym zakresie akredytację CBR (holenderskiego urzędu ds. uprawnień do prowadzenia pojazdów). Oznacza to, że zgłaszamy kandydatów do CBR, a urząd regularnie kontroluje, czy nasze szkolenia spełniają określone wymogi. Podczas kontroli przeprowadzane są też krótkie rozmowy z kandydatami. Uwaga! CBR wymaga, aby cały kurs w zakresie kodu 95 odbywał się w języku niderlandzkim.

CCV (Komisja ds. Kwalifikacji Zawodowych)

Znak jakości lub certyfikat potwierdza, że usługi świadczone przez nasze przedsiębiorstwo są zgodne z normami. Do 2019 roku instytucje szkoleniowe miały obowiązek spełniać wymogi znaku jakości. Obowiązek ten został zniesiony. Jednakże dla Hollcert ważne jest, aby nadal przestrzegać norm i wymogów, jakich oczekują od nas zleceniodawcy. Dlatego u nas obowiązują one po dziś dzień.

VCA Infra

VCA Infra jest częścią Fundacji eX:plain i wraz z Examenbank na zlecenie SSVV odpowiada za:

 • Realizację optymalnej infrastruktury w ramach systemu VCA/SOG
 • Nadzór nad jakością centrów egzaminacyjnych VCA/SOG
 • Administrację i treść egzaminów VCA i SOG
 • Dystrybucję egzaminów (rocznie 260 tys. egzaminów)

Odbywając w Hollcert kurs VCA (VCA to skrót od słów: Lista kontrolna BHP dla wykonawców) zakończony egzaminem, można mieć pewność, że jest to kurs w pełni zgodny z krajowymi wymogami. VCA Infra regularnie kontroluje nasze kursy i czuwa nad ich jakością.

Zdawalność w Hollcert to 99,9%

Wolimy nie prezentować wskaźników zdawalności, ponieważ zawsze oferujemy dodatkowy dzień na wypadek potrzeby poprawki. Bariery językowe są eliminowane przez naszych instruktorów. Jeśli kandydat jest odpowiednio zmotywowany, praktycznie zawsze wystarczy mu jeden dzień na zaliczenie kursu.

Poznaj możliwości uzyskania certyfikatu w Hollcert w krótkim czasie.

 

Czytaj więcej

  Napisz do nas

  Więcej informacji? Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a wrócimy z odpowiedzią jak najszybciej.

  Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

  Klikając przycisk Wyślij, wyrażasz zgodę na przechowywanie danych przez Hollcert B.V. Tu możesz zapoznać się z pełną polityką prywatności i plików cookie.